Prezent dla psa?

Kto powiedział, że prezentami można obdarowywać tylko ludzi? Na przykład taki pies – przyjaciel, pocieszyciel, towarzysz…I on ucieszy się z prezentu!

Jest pomysł, czas na realizację. Psy może nie uwielbiają wylegiwać się jak koty, ale wygodne legowisko będzie jak znalazł. Szczególnie dotyczy to psów mieszkających w domu lub mieszkaniu, razem z właścicielami. Miękkie, komfortowe, wykonane z przyjaznych materiałów – to idealne psie legowisko i praktyczny prezent. Takie psie łóżko powinno być dłuższe niż długość czworonoga, co najmniej o 20-30 cm.

Wygodne spanie to nie wszystko. Liczy się również wygodne jedzenie. I chociaż zawartość miski jest ważniejsza niż sama miska to naczynie na jedzenie powinno być jednak praktyczne. Zasada jest prosta – im większy pies, tym większa miska. Dla niższych czworonogów możemy kupić miski na specjalnym stojaku. Materiał? Stal nierdzewna lub wysokiej jakości tworzywo sztuczne.

I zabawa, czyli zabawki. Prezent wymarzony szczególnie dla aktywniejszych psów. Najpopularniejsze są te do gryzienia, z gumy i kauczuku. Jedne świecą, inne grają, a jeszcze inne…edukują. Ale czy w zabawa zawsze musi być nauką? Pies raczej by zaprzeczył.

Co jeszcze możemy podarować naszemu psu? Smycz w neonowym kolorze? Ciepłe zimowe ubranko na grzbiet? Oczywiście, że możemy, nie zapominajmy jednak, że najlepszym prezentem i tak jest przyjaźń. Po prostu.

Poprzedni post Jakie kasyno online wybrałby Twój pies
Następny post Transporter dla psa – W czym bezpiecznie transportować pupila?